Platformy startowe dla nowych pomysłów

Zintensyfikowanie rozwoju makroregionu Polski Wschodniej, wsparcie w przekształceniu pomysłu w produkt i jego rynkowa walidacja, a także szansa na bezzwrotną dotację PARP pomagającą uruchomić działalność – to główne założenia programu inkubacyjnego „Platformy startowe dla nowych pomysłów”. Nabór startupów do Platform rozpoczął się 2 stycznia 2019 r.

Program powstał z myślą o startupach, które chcą rozwijać swój innowacyjny biznes w makroregionie Polski Wschodniej. Celem programu jest wsparcie twórczych osób z pomysłem na innowacyjny biznes w osiągnięciu sukcesu rynkowego. Program skierowany jest do wszystkich ambitnych i kreatywnych osób: zarówno do młodych, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, ale również do bardziej doświadczonych, które próbowały już swoich sił w pracy „na etacie” lub prowadzeniu firmy.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem: